Parva endocervicis et epithelii paraepidermalis colli uteri normalis

Proszę o przetłumaczenie tego rozpoznania histopatologicznego: Fragmenta parva endocervicis et epithelii paraepidermalis colli uteri normalis.2.Atrophia endometrii.
Lek. Tomasz Budlewski

fragmenty nabłonka szyjki macicy i nabłonka paraepidermoidalnego prawidłowe. atrofia endometrium