Pas do przepukliny mosznowej

prosze o podaie jaki musze kupic pas do przepuliy mosznowej /lewy/

Witam,
przejrzałem wszystkie katalogi z zaopatrzeniem ortopedycznym jakie miałem w pracy oraz szukałem w internecie. Nie ma takich. Pasy przepuklinowe pachwinowe lub inne nie zdadzą egzaminu przy przepuklinie mosznowej jeżeli takowa rzeczywiście jest (czyli przechodzenie jelita do worka mosznowego i - za przeproszeniem - wisi wtedy po kolana, niezbędna konsultacja z chirurgiem). Najsensowniej zaopatrzyć się w ciaśniejsze bokserki, które będą przytrzymywać całą mosznę blisko krocza. Pozdrawiam, dziękuję.