Paski z nadtlenkiem karbamidu na wybielanie zębów

Witam, z powodu zaniedbań z dzieciństwa mam bardzo żółte zęby. Mając 16 lat kupiłam w aptece żel wybielający z nakładkami; działał, ale bolało i przerwałam kurację. 2 lata temu spróbowałam ponownie-nie działał, a rok temu wybielałam lampą Beyond (dwa razy)-efekt był na dosłownie 5 minut i zęby wróciły do poprzedniego koloru. Chciałabym teraz kupić paski z nadtlenkiem karbamidu 14%, ale boję się, że mogą mi zaszkodzić, szczególnie, że już tyle razy próbowałam wybielać. Czy jest to niebezpieczne?

Magdalena StusiĹska

PRZECIWSKAZANIA DO WYBIELANIA ZĘBÓW :
- stany zapalne,
- próchnica, nieszczelne wypełnienia,
- znaczna nadwrażliwość zębów,
- głęboka hipoplazja szkliwa,
- zaawansowana fluoroza,
- ciąża i laktacja

Paski nie powinny być szkodliwe dla Pani zębów, jeżeli żagne z górnych kryteriów nie występuje.