Pasmo krwi z pochwy po zażyciu luteiny

Przedwczoraj zaczęłam brać lutein, 1 tabletkę.Wczoraj 20 dnia cyklu zobaczyłam w śluzie pasmo krwi i pobolewał mnie brzuch.Wzięłam drugą tabletke, dziś nic nie zauważyłam.Czy to pasmo krwi mogło być związane z zażyciem luteiny czy powinno mnie niepokoić? Miałam ostatnio robione usg narządów rodnych, wszystko ok i cytologie, na wynik czekam..

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć, że miało to zwiażek z przyjęciem luteiny. Nie należy się tym niepokoić i kontynuować leczenie zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Piotr Pilarski

Mogło to mieć związek z zażyciem nowego leku.

Pozdrawiam.