Pasmowate pozapalne zwłóknienia w dolnych polach płuc

Opis rtg powyzej prawej kopułu przepony owalny ceń 60mm,wzmozony rysenek naczyn.-oskrzelowy owdnękowo obustronnie..pasmowate pozapalne zwłoknienia w dolnych polach płuc!! Proszę o krotka odpowiedz czy jest bardzo zle???

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, prosze koniecznie udac się dolekarza peulmonologa sadze ze konieczne bedzie wykonanie tomografii komputerowej klatki piersiowej.