Pasta wybielająca zęby

Witam szukam dobrej pasty, która w jakimś stopniu wybieliłaby moje zęby. Na razie nie che się decydować na profesjonalny zabieg w gabinecie. Mógłbym uzyskać jakąś opinie odnośnie tej pasty: Czarna pasta wybielająca ARGITAL Astringente 75ml w 100% naturalna lub ewentualnie prosić o wskazanie innej dobrej pasty tego rodzaju

Witam.Ogromna podaż past wybielających przyprawia o zawrót głowy i większość z nich działa bardzo słabo lub wcale. Ja polecałabym pasty z rynków anglojęzycznych (USA, UK, Australia), które rzeczywiście są produktami profesjonalnymi. Dobra jakość wynika zapewne z wymagającego i nasyconego rynku. Sam napis „the best” jeszcze nic nie znaczy. Jeśli będzie Pan widzieć na paście napis made in USA, można kupować ją w ciemno.Pasty te nie należą do najtańszych ale myślę, że nie należy spodziewać się zbyt wiele po paście która kosztuje mniej niż 30zł. Mogę polecić kilka z nich : Supersmile, Yotuel, Opalescens, Beyond Pearl White czy White Glo Professional. Pozdrawiam Krystyna Pikała

Nie ma past wybielających !!! Pasty takie posiadają znacznie bardziej agresywne działanie ścierne (wyższy współczynnik ścieralności) i dlatego lepiej usuwają wszelkie osady z zębów co optycznie daje efekt rozjaśnienia. Oczywiście powoduje to ścieranie szkliwa i długotrwałe stosowanie nadwrażliwość.

Ostatnie badania wykazują,że pod nazwą past wybielających ukrywają się pasty usuwające osad nazębny a nie faktycznie wybielające. Prawdziwe wybielenie czyli zmianę koloru zębów uzyskuje się tylko w gabinecie stomatologicznym.Jednak przy naturalnie jasnym kolorze zębów samo usunięcie osadu daje wrażenie jaśniejszych zębów. Pozdrawiam