PCOS a opóźnienie miesiączki o 3-tygodnie

Witam Mam 20 lat stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników.Prawie trzy tygodnie temu powinnam mieć miesiączkę, nadal jej nie widać dodam że boli mnie prawy jajnik. Nie wiem co to może być a chciałabym się starać o dziecko z obawy że za parę lat może być za późno. Przez 4 lata chodziłam od lekarza do lekarza aż w końcu trafiłam na tego który stwierdził co mi jest . Dziękuję i pozdrawiam .

Piotr Pilarski

Przy PCOS cykle nie są regularne oraz ból jajników może być wywołany przez torbiele jajnika. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.