PCOS a starania o ciążę i wskazania do stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam!Po odstawieniu hormonów zaczęliśmy się starać z mężem o dziecko-lecz bez skutecznie.Od lutego biorę duphaston między 16-25dc( miesiączka występuje ) i nadal nic. Przeprowadzone zostało usg ginekol. i wykryło u mnie PCOS.-pęcherzyki w jajnikach. Ginekolog zalecił powrót do tabletek anty na 3mc.Nie do końca wierzę że to dobry pomysł. Jakie proponują państwo metody leczenia??dodam że wykonywałam testy owulacyjne i wychodziły przeważnie dwie słabe kreski.Proszę o pomoc bardzo chcę zostać mamą!

tabletki anty niewskazane. Metformax 3x 500 i oczywiście badania i stymulacja jajeczkowania. Zmniejszenie wagi ciała