PCOS i bóle jajników a karmienie piersią

Witam, mam PCOS i karmię piersią od 8miu miesięcy. Ciąża była stymulowana. Przez okres ciaży i karmienia nie brałam żadnych hormonów, ale ostatnia wizyta u lekarza wykazała,że mam dużo cyst. ani doktor zaleciła,ze zrobimy coś z nimi gdy przestanę karmić. Ja odczuwam jednak ból i rozciąganie w okolicach jajników, obawiam się negatwynych skutków pękniecia cyst. Czy należy przestać karmić i zacząc brać hormony? Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to pewne rozwiązanie lecz bez zapoznania sie z cała dokumentacja medyczna nie mozna sie odnieść. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa aby przeanalizować wszystkie za i przeciw.