PCOS i bóle lewego jajnika

Witam, Mam stwierdzone PCOS. Boli mnie cały czas lewy jajnik, niezależnie od tego w której fazie cyklu aktualnie jestem. W ostatnim USG lewy jajnik o wym. 31,1x31x18, objętość 9ml oraz więcej niż 12 pęcherzyków. Czy może być to spowodowane pęcherzykami stwierdzonymi w USG ?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.