PCOS i endometrioza a łyżeczkowanie

Dzień dobry. Mam 44 lata jestem po łyżeczkowaniu w 10.2014 r. ,wynik histopatologiczny w porządku ,miesiączkę dostałam w na początku 12.2014 r., później nie miałam aż do 08.04.2015 nadal mam krwawienia. Mam również PCOS jaki endometriozę .W 2006 r. miałam laparoskopię i 2 razy poroniłam ostatnie w 2009. Nad mienie że wizytę u swojego lekarza mam wyznaczoną na 15.05.2015. Dziękuję za odpowiedz. Z poważaniem Anna 71

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w opisie nie ma zadanego konkretnego pytania. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, i kierować się jego zaleceniami. być może warto byłoby udać się do kliniki leczenia niepłodności.