PCOS i krwawienie ze skrzepami a planowanie ciąży

Witam staramy się z mężem o dziecko. Jestem w 20 dniu cyklu, dzisiaj dostałam krwawienia dośc obfitego z takimi jak by malymi skrzepami. Lekarz wykrył u mnie policystyczne jajniki i ostatnio brałam Duphaston. Dodam iż przez ostatnie dni byłam zaziębiona. Czy możliwe jest by miesiączka przyszła szybciej czy może są jakieś inne przyczyny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Możliwe jest wystąpienie szybszego krwawienia. Nie można wykluczyć nieprawidłowości hormonalnych. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.