PCOS i prawidłowy wynik badań hormonalnych

Lekarz stwierdził u mnie PCOS. Zrobił mi usg. Mam nieregularne miesiączki. Przepisał mi Duphaston. Po odstawieniu dostałam okres. Po zakończeniu miesiączki miałam zrobić badania LH i FSH. Okres skończył się w sobotę a badania robiłam w pon. Powinny wyjść źle a wyszły idealnie. (LH - 4,07, FSH - 5,04) Inne badania też są w normie:Prolaktyna,FT3,FT4,TSH. Czy przy takich wynikach, diagnoza jest dobrze postawiona? (zgadzają się objawy pcos: zaburzenia miesiączkowania, nadmierne owłosienie, otyłość)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Istnieje możliwość, że przebiegu PCOS wartości liczbowe hormonów są prawidłowe.