PCOS i starania o ciąże a przyjmowanie luteiny

Witam od 18 roku życia przyjmuje luteine 50 podjezykowo w celu wywołania miesiączki, w wieku 20 lat zaszlam w ciąże tetaz mam 23 lata i staram się o drugie dziecko od prawie roku. Miesiąc temu wykryto u mnie PCOS ale mój lekarz stwierdził ze nie ma potrzeby leczenia i dalej mam tylko luteine brać. Zastanawiam się czy ma racje czy lepiej zmienić lekarza. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli nie bedzie efektiu pod postacia ciązy w najbliższym czasie proponuje ponownie udać się do lekarza ginekologa.