PCOS i wynik badań hormonalnych

Witam! Mam 25 lat od 16 roku życia mam PCOS. Obecie lecze sie progesteronem w II fazie cyklu.Moje problemy zaczeły sie podczas wyjazdu za granicę.Na twarzy pojawił sie okropny trądzik zaczęłam mieć dziwne objawy gula w gardle, niepokój wewnętrzny,kolatanie serca.czasami mialam ataki:dziwne mysli, niepokoj kołatanie serca,nudnosci i biegunka.po powrocie zbadałam hormony:testosteron 91ng/dl norma 76,androstendion9,25ng/ml norma do3,30, 17ohp 0,9ng/ml norma do 0,80.Czy objawy mogą być od hormonów?

Wyniki badań hormonalnych wskazują na zespół hiperandrogenizmu. W takim wypadku należałoby zastosować leczenie hormonalne antyandrogenne. W Pani przypadku konieczna jest wizyta u endokrynologa lub ginekologa.