PCOS i zaburzenia miesiączkowania

Witam, Kilka miesięcy temu mój lekarz ginekolog stwierdził u mnie PCOS (zgłosiłam się do niego , gdy moje miesiączki stały się bardzo obfite i długie). Kolejny cykl wypadł mi po 32 dniach. Miałam wtedy plamienie przez 3 dni. Kiedy miałam udać się do mojego lekarza na usg w dzień przed (po 9 dniach od początku pierwszego plamienia) dostałam drugiego, które trwa już 10 dzień. Co może być przyczyną takiej sytuacji? wspomnę również, że stało się to po zastosowaniu leku Macmirir Complex 500.

Małgorzata Panek

Nieregularne miesiączki mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych związanych z PCOS. Macmiror jest lekiem na zakażenie pochwy i sromu . W jego skutkach ubocznych nie występują zaburzenia miesiączkowania.
Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam