PCOS i zaburzenia miesiączkowania a szanse na ciążę

Czy leczenie PCOS jest platne? Mieszkam w Niemczech i nie wiem jak to jest. Przez 6lat miesiaczki mialam wywolywane luteina.od kad zmienilam partnera dostalam miesiaczki samoistnienale nadal nie ma ciazy a wspolzyjemy codziennie prucz menstruacji.a moze podczas menstruacji mam owulacje? Czy mam szanse na dziecko?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy leczenie PCOS jest refundowane w Niemczech. A propos owulacji, by ją potwierdzić najlepiej wykonywać testy owulacyjne lub monitorowanie owulacji poprzez USG.