PCOS, negatywne testy ciążowe a możliwość ciąży

Witam. W pierwszy dzien płodny kochałam sie z chlopakiem lecz nie doszło do wytrysku. Lekarz stwierdzil u mnie PCOS. Ostatnio dostałam okres 3 dni wczesniej i byl skapy niz zwykle. W dzien ktory powinnam dostac prawidło okres zrobiłam test płytkowy a dzień póżniej po terminie okresu test z krwi i obydwa wykazaly brak ciazy. Byłam dzis u ginekologa i również stwierdził ze nie jestem w ciąży. Ja mimo wszystko nadal sie boje, czy test z krwi by juz cos wykazal 4 dni po plamieniu implantacyjnym?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By test z krwi był wiarygodny powinien być wykonany co najmniej po 8 dniach od stosunku. Jeśli lekarz wykluczył ciążę powinna Pani mu zaufać.