PCOS przy nieregularnych cyklach

Dzień dobry.Mam nieregularne cykle.Czasem 26 czasem 32 dni. Długość krwawienia około 7 dni. Czasem jest tak, że nie mam wcale krwawienia w miesiącu. Byłam dzisiaj u ginekologa, przypisał mi Primolur Nor. Boję się znowu łykać hormony. 4 lata temu łykałam Provere, bo miałam czasem długość cyklu 25 dni i 2 tygodniowe krwawienia. Nawet nie zrobił mi dzisiaj usg, a 3 lata temu ginekolog powiedziała, że możliwe, że mam policystyczne jajniki.Nie miałam nigdy badanych hormonow. Mam 23 lata, nie rodzilam

Ale jakie chciała Pani zadać pytanie, bo nie sformułowała Pani żadnego. Najlepiej w razie wątpliwości skontaktować się ponownie z ginekologiem, który ostatnio Panią badał.