PCOS, wyniki badań hormonalnych a starania o dziecko

Witam, Mam zdiagnozowane PCOS. Badania: (I i II faza cyklu) :TSH,FT3,FT4, kortyzol,FSH,LH,Estradiol,prolaktyna,DHEA,SHBG,17-OH progesteron.Wszystkie wyniki w normie. Podwyższony poziom przy testosteronie(1,32 ng/ml- w I fazie cyklu) a obniżony przy progesteronie(0,6 ng/ml- w II fazie cyklu).Od 2 lat staram sie zajsc w ciąże. Przeszłam stymulacje clostilbegytem + pregnyl.Niestety owulacji brak. Czy mój lekarz powinien przepisac mi leki na obniżenie testosteronu i podwyższenie progesteronu ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bez badania lekarskiego oraz zapoznania się z historią choroby pacjentki nie da się ocenić koniczeności stosowania leków.
Pozdrawiam