PCOS, wysoka prolaktyna i testosteron i złe samopoczucie

Witam, mam pcos, za wysoką prolaktynę, testosteron, alat. Będę miała rezonans przysadki mózgowej - od ponad 1.5 roku dziennie boli mnie głowa, mam złe samopoczucie, nic mi się nie chce. Przez 4 miesiące ćwiczeń i diety schudłam tyle co nic, wystarczy u mnie normalne jedzenie i brak ćwiczeń a tyję okrutnie. Zmienił się mój wygląd, nie jestem kobieca, nie mam takiego "blasku". Za 3tyg idę do szpitala leczącego hiperprolaktynemię na badania. Czy coś mi pomoże da normalne życie i w końcu schudnę? :(

Witaj
Z tego co napisałaś, robisz wiele, natomiast nic nie napisałaś o pomocy psychologicznej. Potrzeba wsparcia i ukierunkowania oraz przerobienia naszych przekonań jest równie ważna jak medyczne wsparcie . Polecam terapię poznawczo behawioralną , może też być krótkoterminowa - Racjonalna Terapia Zachowań - RTZ . Wiele symptomów można opanować dzięki pracy nad sobą. Pozdrawiam