PCOS, wysoka waga a trudności z zajściem w ciążę

WITAM MAM 27 LAT I CIERPIE NA PCO , LECZE SIE OD OD PONAD ROKU MIALAM LAPAROSKOPIE , BIORE METFORMINE OD PRAWIE POŁ ROKU ,clostilbegyt I LUTEINĘ i ciaży dalej nie widać czy mam jakieś szanse na ciąże ważę 96 kg

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań/konsultacji. Podanie samej masy ciała bez wzrostu nic nam nie mówi.