Pęcherz wypełniony płynem po opalaniu

w 24 h po opalaniu zauważyłam na swojej skórze (pod biustonoszem) pęcherz wypełniony płynem surowiczym. Smaruję cały czas alantanem. Czy konieczna jest konsultacja dermatologa? Pęcherz ma rozmiar 5x1 cm

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli pęcherz się utrzymuje to proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.