Pęcherze po opaleniu słonecznym

jak moge szybciej pozbyc sie pecherzy po opaleniu słonecznym?

Pecherz po opalaniu jest wynikiem uszkodzenia naskorka. Samoistna regeneracja nastepuje w przeciagu kilku dni. Aby ja bieco przyspieszyc mozna zastosowac dostepne w aptekach preparaty takie jak Cicaplast, Zinalfat. Z kolei w celu zlagodzenia doelgliwosci zwiazanych z bolem, pieczeniem i szczypaniem mozna zastsowac Thermi lub Panthenol.