Pęcherze wypełnione płynem na palcach ręki

Witam. Kilka godzin temu w nocy pojawiły się na palcach ręki pęcherze wypelnione plynem...jak to najszybciej wyleczyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę niezwłocznie udać się do lekarza POZ lub specjalisty dermatologa, który oceni zmiany oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl