Pęcherze wypełnione płynem na skórze i świerzb

Witam. Mam świerzb. Byłam już u lekarza dermatologa i dostałam odpowiednie środki by się tego pozbyć. Pojawiły mi się jednak pęcherze wypełnione płynem na palcach (dokładnie 2 pęcherze). Utrudniają mi one funkcjonowanie... Co mogę stosować, aby one znikły.? Z góry dziękuję za odpowiedź..

Dzień dobry, pęcherze można przekłuć sterylną igłą,następnie usunąć płyn, ale nie zrywać pokrywy pęcherza (stanowi naturalny opatrunek). Miejsce po przekłuciu można dezynfekować wodą utlenioną lub spirytusem salicylowym ew. innym środekim dezynfekującym dwa razy dziennie. Pozdrawiam!