Pęcherze wypełnione żółtą cieczą po zastosowaniu Opokanu

Po zastosowaniu plastra Opokan med doznałem poparzenia skóry. Wystąpiły pęcherze wypełnione żółtą cieczą. Nic nie mogę na siebie założyć bo koszula sie przykleja , tak jak kazdy opatrunek. Czy ta sytuacja jest podstawa do roszczeń wobec producenta?

Witam. Taka sytuacja jest niedopuszczalna i zdecydowanie nie powinna mieć miejsca. Aby jednak jednak mieć podstawę do zadośćuczynienia powinien Pan zgłosić się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie i rzetelnie udokumentuje całą sytuację.