Pęcherzyca i nowy pęcherz na ręce

Witam mam pytanie choruje na pęcherzyce przez rok mialam spokoj z pecherzami ale dzis pojawil sie nowy na nadgarstku tylko jakis dziwny najpierw siwa plama bolaca po kilku dniach pojawila sie bańka z woda reka cała mnie boli czy powinnam moje pytanie czym moge posmarowac by nie bolalo

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej udać się do lekarza prowadzącego leczenie.