Pęcherzyk a zajście w ciążę

Witam! Mam pytanie a mianowicie jestem w 5 tyg. ciąży licząc od ostatniego dnia miesiączki. Lekarz stwierdził że to ciąża od 2,5 tyg. Więc nie bardzo rozumiem. Widział pęcherzyk i stwierdził że jest ciąża, natomiast kazał mi przyjść jeszcze za tydzień ale nie wiem w jakim celu ? Nie zdążyłam zapytać gdyż nawet prywatna wizyta trwa błyskawicznie :(

Mariusz Sadowski Ginekologia

Wczesne badanie pozwala nam potwierdzić ciążę, zlokalizować, gdzie się zagnieździła, określić jej wiek, itd. to warunkuje Twoje dalsze zachowanie w czasie ciąży. Ja tak postępuję!