Pęcherzyk ciążowy 14,5 mm a ciąża

Witam, stwierdzono u mnie ciążę, mam pęcherzyk ciążowy ok. 14,5 mm, jednak nie widać tam echa zarodka, mam zawroty głowy, brak apetytu, jest mi niedobrze nawet na sam zapach jedzenia, nie wspominając o nasilonej czułości na inne. Nie mam już nawet siły aby wstać z łóżka, ponieważ dziennie spożywam jedną bułkę i to na raty i z przymusu...na wizytę u lekarza muszę poczekać ok. 1 tydz aby stwierdzić czy nie jest to puste jajo płodowe. Czy to normalne objawy przy takim typu zdarzeń?

Tomasz Pielak

Witam serdecznie. Objawy, które Pani opisuje są charakterystyczne w przebiegu wczesnej ciąży i jest to całkowicie normalne. Proszę spokojnie czekać na wizytę u lekarza. Pozdrawiam.