Pęcherzyk ciążowy bez zarysów płodu

Jestem po 2 ciążach donoszonych. Teraz niestety nie pamiętam, czy okres był 03,01,10 lub w połowie lutego. Byłam na usg i jest pęcherzyk ciążowy o śr.25 mm, lecz bez ewidentnych zarysów płodu oraz bez pęcherzyka żółtkowego. Robiłam badanie HCG-21486, a po 3 dniach 30282, lecz było robione wieczorem.
Czy są jakieś nadzieje?
Proszę o szybkie odpisanie.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Oczywiście, nadzieja jest, ale niestety niezbyt duża. Wartości stężenia betaHCG to jednak zbyt mało, by móc orzekać o szansie na powodzenie ciąży. Jedyne, co pozostaje, to czekać na kolejne badanie USG (najczęściej w tego typu przypadkach wykonuje się je po jednym lub dwóch tygodniach). Wielkość pęcherzyka ciążowego wskazuje raczej na połowę lutego jako termin ostatniej miesiączki.
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!