Pęcherzyk ciążowy ma 15 mm - który to tydzień ciąży?
Witam!
Tydzień temu byłam na badaniu USG i pęcherzyk ciążowy miał 15 mm. Teraz słychać było już serduszko i CRL – 7 mm, a pęcherzyk żółciowy równy 26 mm. Który to tydzień ciąży? Niestety nie pamiętam daty mojej ostatniej miesiączki.

KOBIETA ponad rok temu
Czego unikać w ciąży?
Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.
Dzień dobry!
Aparat USG automatycznie powinien był wyliczyć wiek Pani ciąży na podstawie tych wymiarów. Wymiary wskazują na ciążę około 8-tygodniową.
Z poważaniem