Pęcherzyk ciążowy miał 8 mm w 6 tygodniu - czy moja ciąża rozwija się prawidłowo?

Jestem w 7 tygodniu ciąży. W 6 tygodniu pęcherzyk ciążowy miał 8 mm, a beta HCG wskazywało na młodszą ciążę, przy czym wzrost beta HCG w ciągu 72 godzin wyniósł 126%.
Czy to normalne? Dodam, że cykle mam regularne 28-dniowe.

Dzień dobry!
Poziom beta HCG jest tylko orientacyjną wartością w ustalaniu tygodnia ciąży. Najważniejszy jest jego wzrost. Prawidłowy u Pani. Dlatego można stwierdzić, że ciąża się rozwija.
Z poważaniem