Pęcherzyk ciążowy na USG i brak widocznego zarodka

Witam, Na usg pojawil sie pecherzyk ciazowy wielkosci 2 cm, jednak bez wyraznego zarodka ( pierwsze usg crl 0,19 drugie 0,23cm) .Z OM wynika, ze to 6 tydzien, ale data miesiaczki jest przyblizona( okolo 10 pazdziernika). Czy jest jeszcze szansa na pojawienie sie zarodka?

Jeśli obraz zarodka nie pojawi się do 2-3 tygodni to prawdopodobieństwo jego pojawienia się będzie już niemożliwe. Proszę jeszcze ewentualnie wykonać badanie poziomu beta-hCG we krwi celem oceny pęcherzyka ciążowego.

Proponuję wykonać kontrolne usg za 10-14 dni w przypadku gdy średnica pęcherzyka będzie większa niż 25mm/ ciąża rozwijająca się prawidłowo/ powinno być widoczne echo zarodka z widoczną czynnością serca.