Pęcherzyk ciążowy przestał się rozwijać - czy jest jeszcze szansa na zdrową ciążę?

Witam,
4.02 test ciążowy wykazał, że jestem w ciąży, 03.02 badanie krwi to potwierdziło, beta – ok. 750. Ostatnia miesiączka była 27.12.2010, 04.02 byłam na USG, ale nic nie wykazało, 05.02 niby coś było widoczne. Na ostatniej wizycie 11.02 lekarz powiedział, że na poprzednim USG pęcherzyk ciążowy miał 3 mm i teraz ma tyle samo, więc nie urósł i powinnam się spodziewać poronienia...
Czy jest jeszcze dla mnie jakaś szansa? Ostatnie cykle miałam strasznie nieregularne ok. 45 dni nawet. Oprócz tego nie mam typowych objawów ciąży, typu wymioty, ale mam obrzmiałe piersi, senność, wrażliwość na zapachy itp...
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź, bo nie ukrywam, iż się strasznie martwię.

Dzień dobry!
Jeśli pęcherzyk ciążowy nie urósł, to rokowanie co do wzrostu ciąży jest niezbyt dobre. Aby się upewnić, czy płód nie rośnie, proszę wykonać poziom beta HCG w odstępie 2-dniowym. Jeśli będzie 2 razy większy, to będzie oznaczać, że ciąża się rozwija.
Z poważaniem