Pęcherzyk ciążowy w 6 tygodniu ciąży

Witam.
Jestem obecnie w 6 tygodniu ciąży, na USG byłam w 5t 3d, które pokazało tylko pęcherzyk ciążowy. Mam obolałe piersi, a najbardziej bolą mnie brodawki, że nie można ich dotknąć. Jest mi niedobrze ale bez wymiotów. Pobolewa mnie podbrzusze i mam smaki. Mam kolejną wizytę 18 lutego i boję się, że nie pokaże się nic poza pęcherzykiem.
Pomocy

Witam serdecznie,

W badaniu usg pęcherzyk ciążowy jest widoczny około 4-5 tygodnia ciąży. Natomiast zarodek można zobaczyć w badaniu usg około 6 tygodnia ciąży. Najpóźniej w 7 tygodniu powinna się uwidocznić w badaniu usg akcja serca. W Pani przypadku należy poczekać do kolejnego badania i być dobrej myśli.

Pozdrawiam