Pęcherzyk na brodawce sutkowej i przesuwalny guz w piersi

Witam, ostatnio pojawił mi się wypukły, dość wielki pęcherzyk na końcu brodawki sutkowej. Oraz wyczułam na dole w tej samej piersi przesuwalny guz. Dodam, że mam 26 lat. Czy może być to coś groźnego? Pozdrawiam!!!

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Bez bezpośredniego badania ciężko stwierdzić co Pani dolega. Proszę udać się do ginekologa. Myślę, że konieczne bedzie również badanie usg piersi celem diagnozy guzka, którego Pani wybadała w piersi. Pozdrawiam