Pęcherzyk na jajniku po odstawieniu Visanne

Witam mam pytanie dzisiaj 12.01 mialam robione usg 6 dni po odstawieniu visanne. Na prawym jajniku mam pęcherzyk 15mm. Jakie to może byc dzień cyklu? Czy jest 4.01 mialam stosunek bez zabezpieczenia to istnieje szansa na ciąże?Po visanne nie wiem jak liczyc cykl bo zdarzyły mi sie plamienia w czasie brania i sie pogubiłam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobnie był to pęcherzyk owulacyjnych, jednakże jest mała szansa ze dojdzie do zapłodnienia przy odbyciu stosunku dnia 4.01. Pozdrawiam