Pęcherzyk w okolicy odbytu

Witam, mam delikatny problem z pęcherzykiem w okolicy odbytu. Około 2-3 dni temu stwierdziłem ból(przypominający ukłócie) w okolicy odbytu. Przypomina się przy spędzaniu czasu w pozycji siedzącej. Nie przypominam sobie podobnej sytuacji aby wystąpiła przez 25lat mojego życia. Jest to pęcherzyk znajdujący się poza odbytem, wyczuwalny pod palcem, w czasie dotykanie doświadczam bólu opisanego wyżej. http://zapodaj.net/033a9a8de4044.png.html

Aleksander Ropielewski

Jest to żylak odbytu. Proszę spróbować dostępnych bez recepty maści na żylaki odbytu oraz stosować dietę bogatą w błonnik i pić dużo płynów. Jeżeli objawy nie ustąpią proszę skotaktować się z ekarzem celem bardizej zaawansowanego leczenia.