Pęcherzyk żółciowy bez zarodka

Witam.Dla porównania chciałam spytać jeszcze innego specjalistę. Dnia 28.09.2013 miałam 1-szy dzień ostatniej miesiączki,cykle co 28-30 dni. Zrobiłam 3 testy(tydzien po tygodniu)-wszystkie 3"+".Dnia 21.11.2013 robiłam USG dopochwowe,wyszło że jestem w ciąży(4tygi 1 dzień wielkość pęcherzyka płodowego 10,7 mm. Dziś(27.11.2013) zrobiłam ponowne USG, wyszło 4tyg.i 5dni, w wielkość pęcherzyka ciążowego13.6 mm ALE BEZ ZARODKA.Czy 2.12.2013 nie będzie za szybko na stwierdzenie czegoś dokładniejszego?

wyglądana to ze prawdopodobnie ciąża sie nie rozwija. Myśle ze 2 grudnia będzie w sam raz w razie wątpliwości zawsze można poczekać jeszcze tydzień