Pęcherzyk żółciowy cienkościenny, niepowiększony, z obecnością licznych złogów uwapnionych

Witam, mam 32 lata, 174cm wzrostu, waga 61kg; od pół roku 4xtygniowo jeżdżę na rowerze (poprzednia waga 72kg);zmieniłem dietę, jogurty naturalne, musli itp, nie palę, alkohol bardzo rzadko (4 piwa w ciągu ostatnich 12miesięcy). Badania krwi, moczu w normie; USG wykazało "pęcherzyk żółciowy cienkościenny, niepowiększony, z obecnością licznych złogów uwapnionych o śr. ok. 5-9mm", lekarz przeprowadzający badanie USG stwierdził bym usunął woreczek, proszę o konsultację.

Witam, jestem za przeprowadzeniem zabiegu= cholecystektomii laparoskopowej w trybie planowym w Pańskim przypadku. Pozdrawiam.