Pęcherzyki w obrębie pochwy

Przez długi okres czasu miałam różnego typu infekcje intymne, na przemian grzybiczne i bakteryjne. W trakcie zakładania globulek do pochwy wyczułam na zewnętrznym ujściu szyjki chrostki jakby maleńkie pryszczyki. Obecnie pozbyłam się w końcu infekcji jednak te pęcherzyki pozostały. Co to może być.? Dodam że na zwykłym badaniu ginekologicznym lekarz nić nie wyczuwa.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Konieczna jest wzrokowa ocena krostek.