Pęcherzyki z wodą po opalaniu

Dzien dobry Tydzien temu dosc mocno sie opalilam skora mi nie schodzi ale dzis pojawily sie pecherzyki z woda bardzo drobne taka kaszka po przetarciu reka pekaja nie boli skora nadal nie schodzi.po polaniu woda znow sie pojawiaja .co to moze byc nigdy nie spotkalam sie z czyms takim dodam ze mam opryszczke w fazie koncowej na ustach.czy to moze miec jakis zwiazek ale opryszczka boli tamtego na plecach nie czuje ..

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.