Peeling kawitacyjny a mikrodermabrazja

Mam cere mieszana z niedoskonalosciami Chciałam kupić urządzenie do domowej mikrodermabrazji i nie wiem czy nie lepiej zdecydować się na peeling kawitacyjny czy może obydwa. Te zabiegi chciałabym wykonywac z kwasami. Nie wiem czy oprócz tego powinnam też zakupić jakieś maseczki algowe lub łagodzące aby nakładać je po zabiegu, czy po zabiegach używać kremy nawilzajace czy naturalne olejki, czy używać jakieś kremy z mała ilością kwasów czy odpuścić to ze względu na i tak wykonywane zabiegi kwasami

Jak widać po Pani pytaniu, krąży Pani po szerokim zakresie informacji z małą ilością wiedzy. Radziłbym skorzystanie z porady dermatologa, który ustali z Panią zalecane zabiegi. Warto także pierwsze z nich zrobić pod kontrolą kosmetologa. Wówczas ta odrobina wiedzy pozwoli Pani na rozpoczęcie zdobywania doświadczenia. Inaczej ryzykuje Pani powikłaniami, które naprawdę występują. A chodzi tu o Pani skórę i odpowiedzialność za nierozważne czyny pozostanie wyłącznie po Pani stronie.

Dzień dobry,

W pierwszej kolejności radzę skorzystać z zabiegów, które będzie wykonywał specjalista. Pani skóra zostanie dokładnie obejrzana, a zabieg zostanie dobrany indywidualnie do problemu. Nie mając zbytnio pojęcia o technologii danych urządzeń, sposobie działania oraz technikach wykonywania zabiegu może sobie Pani tylko zaszkodzić.

Pozdrawiam serdecznie.