Peeling kwasem glikolowym robiony w domu

Peeling kwasem glikolowym- czy moge bezpiecznie zrobic go w domu? Czym nakladac kwas na skore? Czy pomoze zlikwidowac rozstepy?

Szanowna Pani
Peeling glikolowy jest jednym ze starszych peelingów dostępnych na rynku estetycznych. Działa rozjaśniająco, likwiduje drobne zmarszczki. Dobrze wykonany jest bardzo efektywny .W gabinetach stosujemy profesjonalne zestawy zawierające cleanser ,dezaktywator i krem po peelingu. Polecam z pełna odpowiedzialnością. Niestety poza kremem gliko A nie mam doswiadzenia w produktach domowych.Pozdrawiam