Peelingi do ciała i balsamy brązujące w 7. tygodniu ciąży

Jestem w 7 miesiącu ciąży. Do tej pory stosowałam głównie kosmetyki dedykowane kobietom w ciąży, stąd moje pytanie czy mogę zacząć stosować na tym etapie peeling do ciała ujędrniający i balsam brązujący, których używałam przed ciążą - w celu poprawy kolorytu skóry? Czy takie kosmetyki nie są szkodliwe dla przebiegu ciąży? Jeśli tak - to jak często mogę się nimi posiłkować?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wpływ tych kremów nie jest przebadany w kierunku ewentualnych działań niepożądanych dla płodu, dlatego też nie zaleca się ich stosowania w okresie ciąży.

takie kosmetyki są bezpieczne - zabarwiają jedynie martwą, zewnętrzną warstwę naskórka:)
Proszę się cieszyć piękną skórą!

Z pozdrowieniami