Pękające krostki na prąciu oraz ból i pieczenie podczas oddawania moczu

Witam. Na prąciu i mosznie pojawiły się krostki wypełnione płynem, które pękają. Również pod napletkiem pojawiło coś, co przypomina nadżerkę. Podczas oddawania moczu czuje ból pieczenie, w pewnych momentach kłócie jednak po zastosowaniu antybiotyku - cipropnex sytuacja się uspokoiła. Na początku ww. zmiany powodowały swędzenie (3-4 dni temu), jednak dzis jest ok. Niemniej niepokoi mnie wydobywająca się z cewki moczowej wydzielina, która gdyby nie ślady na bieliźnie nie byłaby wyczuwalna.
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane objawy sugerują stan zapalny układu moczowo-płciowego. Nie można wykluczyć innych przyczyn dolegliwości. Proszę udać się do lekarza, który po zbadaniu oraz postawieniu diagnozy wdroży odpowiednie leczenie.