Pękające naczynka i przebarwienia na skórze

Witam, mam do rozwiązania kilka problemów estetycznych twarzy, pękające naczynka, przebarwienia, przydałby się jakiś zabieg odżywczy lub nieinwazyjny odmładzający. Moje pytanie dotyczy kolejności zabiegów, czy kolejność ma znaczenie? Czy zacząć od tego co mi najbardziej przeszkadza czyli zamknąć laserowo naczynka a potem robić to co można.

Witam pierwszym krokiem jest udanie się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Na konsultacji lekarz obejrzy i zbada skórę. Po konsultacji lekarz ustali plan działania.

Na naczynka stosuje się zabiegi laserowe.
Z zabiegów odmładzających, odzywczych polecam zabiegi z kwasem hialuronowym oraz mezoterapię.

Z nieinwazyjnych zabiegów pozostaje mezoterapia bezigłowa oraz zabiegi kosmetyczne z maskami.