Pękające naczynka i wylewy podskórne

Pekaja mi naczynka mam slabe i robia mi sie wylewy podskorne wygladaja jak since lykam rutinoskorbin tak mi zalecono w aptece boje sie bo mam coraz wiecej na nogach zylek .Prosze o porade.

Witam, bardzo dobrze ze lyka Pani Rutinoscorbin ponieważ uszczelnia on ściany naczyń i jest mniejsze prawdopodobieństwo ich pekania. Już pekniete naczynka należy pozamykac laserem lub ostrzyknac ponieważ w inny sposób nie jesteśmy w stanie ich zamknąć kremy czy balsamy nie pomogą. Jeżeli jest skłonność do pekania naczyń to niestety co jakiś czas trzeba to bedzie powtarzać.