Pękające naczynka na nogach a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam mam duże problemy z pękającymi naczynkami na nogach, stosuję antykoncepcję hormonalną w postacie tabletek mictogynon ze względu na problemy z trądzikiem czy tabletki jednoskładnikowe byłyby dla mnie bezpieczniejsze?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie i przeanalizowanie wszystkich za i przeciw. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.